Главная » 2014 » Март » 24 » Предметний тиждень «Основи здоров’я»
12:45
Предметний тиждень «Основи здоров’я»

      З 17 по 21 березня 2014 року  у Новопарафіївському НВК відбувся тиждень предмета «Основи  здоров’я». Виховні заходи,  проведені протягом тижня, були спрямовані на збереження та зміцнення здоров»я, формування певних умінь та навичок, визначення місця  здоров´я  в ієрархії своїх потреб.

    Здоров´я – це основне багатство кожної людини. Часто трапляються ситуації, які можуть становити реальну небезпеку для вашого життя і здоров´я. Для того щоб бути готовими до будь-яких сюрпризів, слід заздалегідь знати про всі можливі небезпеки, які чатують на нас у повсякденному житті. Тоді ми зможемо запобігти їм та вжити всіх необхідних заходів, аби постраждати якомога менше або й узагалі уникнути небезпечної ситуації.

      Учні 6 -11 класів стали учасниками лекції «Тема дня: дитячий алкоголізм», яку підготував та провів соцпрацівник Пікалов В.О.  Діти дізналися про вплив алкоголю на дитячий організм,  відповідали на запитання тесту «Моє відношення до алкоголю».

      Кожного дня, на одній із перерв, дівчата 9 класу проводили фізкультхвилинку. Така розвага дуже сподобалась учням молодших класів.

      Репродуктивне здоров"я дітей - запорука щасливого майбутнього. Консультації з питань статевого розвитку отримали учасники виховного заходу «Коли дівчинка дорослішає». 

       Школярі  5-6 класів  взяли участь у виховному заході «Правила спілкування», власноруч виготовили «Знаки спілкування» та обіцяли дотримуватися їх.  

Просмотров: 318 | Добавил: parafsh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: