Главная » 2014 » Март » 12 » Акція "Первоцвіти просят захисту"
11:05
Акція "Первоцвіти просят захисту"

Первоцвіти – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів. Як мало ми знаємо про ці дивні рослини – первоцвіти. Їм не страшні ні раптовий сніг, ні люті морози – до примх погоди вони прекрасно пристосувались.

Поступово наші ліси збіднюються на ці чудові створіння природи (первоцвіт, підсніжник, пролісок, мати-й-мачуха, сон-трава, конвалія, медунка, горицвіт весняний, білоцвіт). Більша частина первоцвітів  належить до категорії рідкісних і зникаючих рослин і занесені до Червоної книги: всі види сон-трави, тюльпан дібровний, проліска сибірська, горицвіт весняний, первоцвіт дрібний, шафран сітчастий. Ці рослини підлягають суворій охороні згідно Положення про Червону книгу України. Їх не можна зривати, викопувати чи в інший спосіб використовувати частини цих рослин. Продавати дикоростучі рослини забороняється.

Основною метою акції в закладі було привернення увагу учнів до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, навчання дітей відчувати, розуміти та оберігати цю надзвичайну красу. Розвивати почуття відповідального ставлення до природи, прищеплення елементарних понять екологічної культури. Учні взяли активну участь у конкурсі малюнків.Просмотров: 504 | Добавил: parafsh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: