Главная » 2014 » Март » 24

      З 17 по 21 березня 2014 року  у Новопарафіївському НВК відбувся тиждень предмета «Основи  здоров’я». Виховні заходи,  проведені протягом тижня, були спрямовані на збереження та зміцнення здоров»я, формування певних умінь та навичок, визначення місця  здоров´я  в ієрархії своїх потреб.

    Здоров´я – це основне багатство кожної людини. Часто трапляються ситуації, які можуть становити реальну небезпеку для вашого життя і здоров´я. Для того щоб бути готовими до будь-яких сюрпризів, слід заздалегідь знати про всі можливі небезпеки, які чатують на нас у повсякденному житті. Тоді ми зможемо запобігти їм та вжити всіх необхідних заходів, аби постраждати якомога менше або й ... Читати далі »

Просмотров: 318 | Добавил: parafsh | Дата: 24.03.2014 | Комментарии (0)

21 березня соціальний працівник Новопарафіївської сільської ради провів бесіду з учнями закладу на тему «Дитячий алкоголізм». Вибір даної теми був обумовлений тим, що з погіршенням економічної стабільності в нашій державі багато людей починають шукати «порятунку» вдаючись до зловживання алкоголем, особливо важка ситуація з дитячим алкоголізмом, тому даний захід покликаний на роз’яснення учням всіх тих прихованих загроз, які містить у собі надмірне зловживання алкоголю; пропаганда здорового способу життя. З учнями було проведено анонімне анкетування, продемонстрований документальний фільм про шкоду алкоголю на молодий організм.

             Учні були проінформовані про ту загрозу, я ... Читати далі »

Просмотров: 327 | Добавил: parafsh | Дата: 24.03.2014 | Комментарии (0)